Relaks II

Boszkowo
Domki nad jeziorem.

O nas

Relaks II

Nasz ośrodek stworzyliśmy z myślą o wspólnie wypoczywających rodzinach. Zadbany i ogrodzony teren, place zabaw, a także świetlica z piłkarzykami i ping-pongiem zapewnią świetną zabawę zarówno młodszym jak i starszym dzieciom, a rodzicom dadzą chwilę wytchnienia. Chcieliśmy stworzyć obiekt, który zaspokoi potrzeby wspólnie wypoczywającej rodziny- w Boszkowie każdy znajdzie coś dla siebie.
Noclegi

Internet

Nasi Goście mają możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu.

Grill

Przy każdej kwaterze znajduje się grill do indywidualnego korzystanie

Dla dzieci

Ogólnodostępny plac zabaw, piłkarzyki i stół do pin-ponga.

Plaża

W odległości 200m czysta i niezbyt głęboka woda z piaszczystą plażą.

Nasz ośrodek

Dla rodzin

Przygotowaliśmy dla naszych Gości parking, bezpłatny dostęp do internetu, możliwość rozpalenia grilla, urokliwe otoczenie, które sprzyja beztroskiemu wypoczynkowi. Dla najmłodszych mamy place zabaw, stół do ping ponga oraz piłkarzyki. W oddalonym o 200 metrów od „Relaksu” jeziorze miłośnicy kąpieli i sportów wodnych będą czuli się fantastycznie. Czysta i niezbyt głęboka woda przy brzegu oraz piaszczyste plaże to także wymarzone miejsce dla rodziców i ich pociech, które chętnie oddadzą się wodnym zabawom.
Galeria

Zobacz

Nasze domki

Oddajemy do Państwa dyspozycji 4 standardy domków letniskowych. Pomiszczą one od dwóch do maksymalnie 4 osób. Przestrzeń w każdym z nich, choć ograniczona, jest przemyślana i funkcjonalna. Przed każdym z domków jest taras z zestawem mebli wypoczynkowych oraz grillem.