Boszkowo

Atrakcje

Trasy rowerowe

Okolice Boszkowa otoczone są wieloma fantastycznymi trasami, idealnymi na rowerowe wypady dla całej rodziny; podróżując rowerem można w pełni zobaczyć i docenić piękno otaczającej przyrody.

Mapa

Atrakcje

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy szlakiem konwaliowym; Konwaliowy Szlak Kajakowy jest wyjątkowo ciekawy i świetnie zagospodarowany. Na dodatek łatwy, przyjazny i bogaty w przeróżne atrakcje. Idealny na rodzinne spływy. Ma długość 37 km i prowadzi przez 19 jezior Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Jeśli masz ochotę na malowniczą podróż po jeziorach i okolicznych miejscowościach, to zdecydowanie polecamy.

Mapa

Atrakcje

Przemęcki Park Krajobrazowy

Przemęcki Park Krajobrazowy to wspaniałe miejsce dla turystów zainteresowanych aktywnym spędzaniem czasu. Gęsta sieć dobrze ze sobą połączonych szlaków turystycznych pozwala na bezpieczne przemierzanie parku zarówno pieszo, jak i rowerem; Dla turystów stroniących od wody ciekawą ofertą będą wycieczki piesze, rowerowe lub konne.
Podczas nich można zapoznać się z ciekawą przyrodą i historią parku, i odwiedzić jedną z trzech zachwycających panoramą wież widokowych (w Dominicach, Olejnicy, lub Siekowie), aby podziwiać park z nieco innej perspektywy.

Mapa