Noclegi

Boszkowo

Nasza oferta

Mieszkanie 2os.

Mamy przyjemność zaoferować nocleg w mieszkaniu dwuosobowym z łazienką z prysznicem i kącikiem kuchennym o metrażu 10m2.

Mieszkanie posiada wygodną rozkładaną sofę, szafkę, stolik oraz telewizor. Do mieszkania należy taras z zestawem wypoczynkowym i grillem.

Mieszkanie
Ilość pokoi: 
1
Max osób:
2
Szczegóły
Cena: 200zł

Nasza oferta

Domek Standard Plus 3os.

Domek Standard plus to idealna opcja noclegowa dla rodziny lub grupy trzyosobowej. Domek znajduje się w zabudowie szeregowej, z własnym tarasem z zestawem wypoczynkowym i grillem.

Ilość pokoi: 
1
Domek szeregowy
Max osób:
3
Szczegóły
Cena: 300 zł

Nasza oferta

Domek Standard 3os.

Domek Standard w zabudowie szeregowej z widokiem na plac zabaw to opcja dla rodziny 3 osobowej. Na domek składa się: jeden pokój, łazienka z prysznicem oraz aneks kuchenny. Do domku przynależy taras.

Ilość pokoi: 
1
Domek szeregowy
Max osób:
3
Szczegóły
Cena: 300 zł

Nasza oferta

Studio 5 os.

Nasze studio 5-osobowe to idealna opcja dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół. Na studio składają się dwa pokoje.W sypialni znajduje się łóżko dwuosobowe oraz rozkładana sofa typu amerykanka. W części dziennej jest zestaw wypoczynkowy z rozkładaną kanapą, telewizor oraz aneks kuchenny ze stołem i krzesłami. Łazienka z prysznicem. Z pokoju wyjście na duży taras z zestawem mebli wypoczynkowych oraz grillem. Studio znajduje się na piętrze- dojście do schodów zabezpieczone furtką.

Ilość pokoi: 
2
Studio
Max osób:
5
Szczegóły
Cena: 400 zł

Brak miejsc?

Nasz drugi obiekt

Cieszymy się, że zdecydowali się Państwo wybrać Ośrodek Wypoczynkowy Relaks. Jeżeli nie znaleźliście dogodnego dla siebie noclegu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego drugiego obiektu w Boszkowie.